• /
Wykładowcy na naszej konferencji to prawdziwi specjaliści w swoich domenach. Spójrz szeroko i poznaj przyszły obraz branży elektronicznej lub zagłęb się w szczegóły najnowszych technologii – pozwól, by konferencja Evertiq Expo stała się punktem startowym dla nowych idei. Wstęp na wszystkie wykłady jest darmowy, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik Evertiq Expo Warszawa 2019. Miejsca na wykładach nie są rezerwowane.

  Czekamy na Wasze propozycje wykładów. Wykład musi mieć charakter niekomercyjny, a skrót (100-150 wyrazów) powinien opisywać zawartość proponowanego wystąpienia. Chcielibyśmy także poznać osobę prezentera, tak więc poza imieniem i nazwiskiem prześlijcie nam jego stanowisko służbowe, reprezentowaną firmę oraz adres mailowy.
  Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

  #ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

  Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

  Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

  Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

  Kontakt

  Project Manager
  Anders Björsell
  +46 70 560 91 91
  Sprzedaż
  Łukasz Jaeszke
  +48 609 130 180