• /
  • /
  • /

Transport

Jak dostać się do Warszawy? Możesz złapać bezpośredni lot do Warszawy(Lotnisko Chopina) z głównych miast Europy takich jak: Monachium, Londyn, Edynburg, Madryt, Praga, Paryż lub Berlin. Jak zdobyć PGE Narodowy Transport publiczny Tramwaje – linia 7, 9, 22, 24, 25 - które zabiorą Cię na PGE Narodowy. Stacja rondo Waszyngtona. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Taksówką Dojazd na PGE Narodowy taksówką zajmuje około 15 minut. Taxi Smart Poland
Z lotniska Chopina Samochodem Możesz skorzystać z Google Maps lub dowolnego innego narzędzia do nawigacji, aby znaleźć drogę na PGE Narodowy.

Zakwaterowanie

Poniżej znajdziesz listę hoteli, znajdujących się w pobliżu:
  • Hotel Dedek Park
  • Hotel Hetman
  • Hotel Hit
  • Arts Hotel
Nie posiadamy żadnych umów z wymienionymi hotelami.

Parking i wejście

PGE Narodowy posiada własny, płatny parking podziemny, do którego wjazd ulokowany jest od ulicy Wybrzeże Szczecińskie, Bramną Nr 6.
Evertiq Expo Warszawa 2019 odbędzie się na PGE Narodowy Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1 3-901 Warszawa, Polska Wejdź na stadion z Ul. Wybrzeże Szczecińskie.
Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Sprzedaż
Karolina Szymańska.
+48570546777
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91