• /
  • /
  • /

Informacje ogólne

Zdecydowałeś się, aby uczestniczyć w Evertiq Expo Warszawa 2020? To wspaniała wiadomość! Oto co przygotowaliśmy dla naszych wystawców:
  • Miejsce wystawy 200 cm x 120 cm
  • Stoisko na targach w formule table-top
  • Biały obrus i gniazdo zasilania
  • Wejście na wszystkie wykłady
  • Lunch w dniu wydarzenia
  • Do 4 wejściówek na imprezę w wieczór poprzedzający Evertiq Expo
A jak to właściwie wygląda? Uczestnictwo w targach w formule table-top uszczupli Twoje konto o EUR 1 800 + VAT, za to korzyści są olbrzymie. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić obecność entuzjastycznych i pozytywnych osób oraz spakować produkty, które chcesz zaprezentować, gadżety reklamowe i dwa roll-upy. Gdy przyjedziesz, twoje miejsce i stolik będą już na Ciebie czekały, a Ty będziesz mógł do woli korzystać z targowej oferty oraz wziąć udział w wieczornym party dzień przed. Jeśli natomiast chciałbyś zostać naszym sponsorem, skontaktuj się z zespołem sprzedaży Evertiq. Nie przegap informacji pisanych drobnym drukiem: fakturę wystawiamy na 6 miesięcy przed imprezą, natomiast w przypadku rezerwacji dokonywanych później, fakturę wystawiamy w momencie dokonania rezerwacji. Termin płatności to 10 dni roboczych.

Wybierz stolik

Potwierdzone
Wolne
Po pierwsze, musimy wiedzieć, kim jesteś. Wypełnij formularz poniżej , wybierając jeden z dostępnych stolików, a nasz system zrobi resztę. I gotowe! Teraz naciśnij przycisk ‘Wyślij’, a my prześlemy mail z potwierdzeniem rezerwacji.
 
Więcej informacji na temat VAT:

Evertiq Expo oraz VAT
Wszystkie faktury za uczestnictwo w Everitq Expo zawierają lokalny podatek VAT. Zasady opodatkowania usług organizowania targów i wystaw określa Dyrektywa 2008/8/EG, zgodnie z którą wskazane usługi podlegają VAT w państwie, w którym organizowane targi i wystawy. Jednakże przepisy te są w różnych krajach interpretowane w różny sposób. W przypadku Evertiq Expo organizowanych w Szwecji, klienci z siedzibą główną zarejestrowaną poza Szwecją otrzymają fakturę, w której VAT nie zostanie uwzględniony. Natomiast wystawcy Evertiq Expo w Polsce otrzymają faktury z doliczonym podatkiem VAT w wysokości odpowiedniej dla danego kraju. Opisane przepisy mają zastosowanie we wszystkich krajach członkowskich UE. Jeśli Twoja firma zarejestrowana jest w kraju, w którym odbywa się Evertiq Expo, VAT można odliczyć według standardowych reguł. W przeciwnym przypadku, o zwrot VAT musisz ubiegać się w swoim lokalnym urzędzie skarbowym. Klienci zarejestrowani poza UE, mogą ubiegać się o zwrot VAT w polskim urzędzie podatkowym. Usługi reklamowe, jeśli są dokonywane pomiędzy firmami, opodatkowane są według zasady odwróconego opodatkowania. Opodatkowanie tego typu usług regulowane jest przez Artykuł 44 dyrektywy VAT UE (2008/8/EG). Z tego względu, faktury wystawiane przez Evertiq dotyczące usług reklamowych, nie zawierają VAT.
Click here


Warunki rezerwacji Organizator Evertiq Expo jest Evertiq New Media AB (”Evertiq”), Box 63, SE-178 21 Ekerö, Sweden, Org.reg.no 556582-2714. Rezerwacja jest wiążąca w momencie zaakceptowania lub odrzucenia jej przez firmę Evertiq. Jeśli rezerwacja zostanie zaakceptowana, firma zostanie zawiadomiona o tym mailowo przez organizatora. Rezygnacja Jeśli rezygnacja nastąpi wciągu 3-6 miesięcy przed terminem wystawy, firma rezygnująca z udziału ponosi koszta w wysokości 50% wartości rezerwacji. Jeśli zaś rezygnacja nastąpi mniej niż 3 miesiące przed terminem, wtedy koszt wzrasta do 100%. Wystawca ma prawo do anulowania rezerwacji w formie pisemnej w ciągu 10 dni od potwierdzenia e-mail, gdy rezerwacja została dokonana na mniej niż 6 miesięcy przed imprezą.

Logotyp

Expo logo.svg
Promotion-Material; editable .pdf-file where table number can be added
Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Sprzedaż
Karolina Szymańska.
+48570546777
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91