• /

Informacje ogólne

Czy możecie mi pomóc zarezerwować nocleg w hotelu? Nie. Możemy jednak polecić kilka hoteli w okolicy. Więcej informacji można znaleźć tutaj. NIE współpracujemy z agencjami lub innymi firmami, jeśli chodzi o zapewnienie noclegu w hotelu. Gdzie mogę zaparkować pojazd? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Parking at the Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków is free for all visitors. Czy dostępne jest Wi-Fi? Tak. Karta informacyjna będzie dostępna w recepcji Evertiq Expo. Gdzie mogę podzielić się swoją opinią? Wszyscy uczestnicy otrzymają ankietę kilka dni po wydarzeniu. Wypełnienie i odesłanie wspomnianej ankiety pomoże nam jeszcze lepiej zorganizować expo w kolejnym roku. Chcę poprowadzić prezentację. Z kim mam się skontaktować? Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Goście

W jakich godzinach otwarte są targi? Evertiq Expo jest otwarte dla gości między 09:00-16:00. Ile będzie kosztować mój bilet? Wstęp jest darmowy. Jednak ze względów organizacyjnych prosimy zgłosić chęć uczestnictwa tutaj. Kod QR, który otrzymacie Państwo razem z emailem potwierdzającym, pozwoli skorzystać z szybkiej kolejki, w której uzyskacie identyfikator gościa. Jestem studentem/studentką i chcę odwiedzić Expo. Czy jest to możliwe? Studenci zainteresowani elektroniką mogą odwiedzić targi po 14:00. Czy muszę zostać na cały dzień? Wystawa i prezentacje odbywają się od 09:00 do 16:00. Radzimy zaplanować wizytę tak, by dopasować ją do własnego harmonogramu pracy lub uczestniczyć w tych sesjach, które są dla Państwa interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co mam w tej sytuacji zrobić? Prosimy o przesłanie emaila, a my anulujemy zgłoszenie.

Wystawcy

Co znajdzie się na powierzchni wystawowej? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Jak wygląda harmonogram? 8 czerwca 2021
 • Rejestracja wystawców i wstęp na teren wystawy w celu przygotowania stanowisk: 16:00 - 18:30. W fazie rozstawiania stanowisk prosimy o korzystanie z bramek D2 lub D9 – zapewnią najkrótszą drogę do powierzchni wystawowej. Obok bramek znajdziecie Państwo kilka wózków do transportu materiałów.
9 czerwca 2021
 • Rejestracja wystawców i wstęp na wystawę: 08:30 - 17:00
 • Rozbieranie wystawy: 16:00 - 18:00.
Jak zapisać się na bankiet? Serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, sponsorów i prelegentów na nasz bankiet. Zapisy pod adresem email . Bankiet zaczyna się o 19:00 w lobby EXPO Kraków. Czy mogę wcześniej przesłać materiały? Możesz wysłać swoje materiały reklamowe przed rozpoczęciem targów i konferencji Evertiq Expo ale nie wcześniej niż tydzień przed datą wydarzenia. Tak, prosimy o skorzystanie z poniższego adresu: EXPO Kraków Galicyjska 9 31-586 Kraków Osoba kontaktowa w kwestiach logistycznych: Adam Mazowiec, +48-530 742 161, Osoba kontaktowa ds. kierowców: Dariusz Partyka, +48-501 691 231 Wszystkie towary muszą posiadać oznaczenia z następującymi danymi:
 • Evertiq Expo Kraków 2020
 • Nazwa/ imię i nazwisko wystawcy
 • Nr stolika
 • Waga brutto
Evertiq nie ponosi odpowiedzialności za zagubione i zniszczone materiały. Jakie informacje uzyskam skanując kod QR na identyfikatorze? Kod QR zawiera następujące dane:
 • Imię i nazwisko
 • Firma
 • Adres email

COVID-19 UPDATEEvertiq is monitoring the situation closely and with the safety of others as our top priority.

Due to the current pandemic caused by the COVID-19 virus, we have taken precautionary measures and postponed all our Expos to new dates later this year:
 • Berlin – 11 February 2021


 • NEW DATE: Tampere – 21 April 2021
 • NEW DATE: Lund – 06 May 2021
 • NEW DATE: Krakow – 09 June 2021
 • NEW DATE: Gothenburg – 14 September 2021
 • NEW DATE: Warszawa – 28 October 2021
Safety measures from our side - in close cooperation with authorities in the respective countries - have been considered and introduced.

More up-to-date information can be found on the website of the WHO.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Karolina Szymańska
+48 57054 6777
Sprzedaż
Jadwiga Zuraniewska
+31 6 8386 5649
Sprzedaż
Fais Piroe
+31-681459064