• /

Informacje ogólne

W pakiecie dla wystawców oferujemy:
  • Powierzchnię wystawową, w tym stolik, biały obrus i zasilanie
  • Dostęp do wszystkich prezentacji
  • Lunch i kawę w ciągu dnia
  • Wstęp na bankiet dla wystawców dla maksymalnie 4 osób
Koszt to + VAT. Fakturę wystawiamy sześć (6) miesięcy przed wydarzeniem lub, najpóźniej, po potwierdzeniu rezerwacji. Płatność należy zrealizować w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania faktury.Rezerwacja więcej niż jednej powierzchni wystawowej pozwala zapewnić lepszą widoczność na targach, przykład na poniższych obrazkach.

Wybierz powierzchnię wystawową

Potwierdzone
Wolne
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i naciśnięcie „Wyślij”. Niebawem zostanie przesłany do Państwa email z potwierdzeniem!
 
Aby dowiedzieć się więcej o podatku VAT i o tym jak odnosi się do Evertiq Expo:

Evertiq Expo i VAT
Wszystkie faktury wystawione na Evertiq Expo będą zawierały lokalny podatek VAT. Świadczenie usług takich jak targi i wystawy podlega regulacji prawnej ujętej w wyjątkach od artykułu 53 dyrektywy rady Unii Europejskiej (2008/8/EG); gdzie mowa jest o tym, że faktura powinna uwzględniać lokalny podatek VAT kraju, w którym odbywa się wydarzenie. Jednak każdy kraj członkowski Unii Europejskiej inaczej interpretuje te zasady. W przypadku Evertiq Expo organizowanego w Szwecji, klienci z siedzibą główną zarejestrowaną poza Szwecją nie będą mieli na fakturze naliczonego VATu. W przypadku Evertiq Expo organizowanego w Polsce, lokalny VAT zostanie naliczony na wszystkich fakturach i dla wszystkich klientów. Te same zasady zaimplementowane są w poszczególnych ustawach VAT wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. VAT można odliczyć w deklaracji VAT, jeżeli Evertiq Expo odbywa się w kraju, w którym zarejestrowana jest Państwa firma. Jeśli Evertiq Expo odbywa się w kraju członkowskim UE innym niż ten, w którym siedzibę ma Państwa firma, macie Państwo prawo ubiegać się o zwrot w swoich lokalnych organach podatkowych. Klienci zarejestrowani poza UE mogą ubiegać się o zwrot VAT w polskich organach podatkowych. Usługi reklamowe opodatkowane są wg mechanizmu odwrotnego obciążenia, jeśli transakcja odbywa się między podmiotami gospodarczymi lub firmami. Świadczenie takich usług uregulowane jest w zasadach ogólnych, w Artykule 44 dyrektywy rady Unii Europejskiej (2008/8/EG). Dlatego też VAT nie jest naliczany na fakturach wystawianych przez Evertiq.
Kliknij tutaj

Baner reklamowy i logo do pobrania

Promotion-Material
Expo logo.svg

COVID-19 UPDATEDue to the current COVID-19 pandemic, Evertiq has taken precautionary measures and postponed all Expos to new dates. Evertiq is monitoring the situation closely.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Karolina Szymańska
+48 57054 6777
Sprzedaż
Jadwiga Zuraniewska
+31 6 8386 5649
Sprzedaż
Fais Piroe
+31-681459064