Informacje ogólne

W pakiecie dla wystawców oferujemy:
  • Powierzchnię wystawową, w tym stolik, biały obrus i zasilanie
  • Dostęp do wszystkich prezentacji
  • Lunch i kawę w ciągu dnia
  • Wstęp na bankiet dla wystawców dla maksymalnie 4 osób
Koszt to EUR 1 800 + VAT. Fakturę wystawiamy sześć (6) miesięcy przed wydarzeniem lub, najpóźniej, po potwierdzeniu rezerwacji. Płatność należy zrealizować w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania faktury.Rezerwacja więcej niż jednej powierzchni wystawowej pozwala zapewnić lepszą widoczność na targach, przykład na poniższych obrazkach.

Wybierz powierzchnię wystawową

Potwierdzone lub zarezerwowane*
Wolne
* Wstępnie zarezerwowane lecz nie potwierdzone stanowiska zostaną uwolnione do sprzedaży 18 kwietnia 2020.
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i naciśnięcie „Wyślij”. Niebawem zostanie przesłany do Państwa email z potwierdzeniem!
 
Aby dowiedzieć się więcej o podatku VAT i o tym jak odnosi się do Evertiq Expo:

Evertiq Expo i VAT
Wszystkie faktury wystawione na Evertiq Expo będą zawierały lokalny podatek VAT. Świadczenie usług takich jak targi i wystawy podlega regulacji prawnej ujętej w wyjątkach od artykułu 53 dyrektywy rady Unii Europejskiej (2008/8/EG); gdzie mowa jest o tym, że faktura powinna uwzględniać lokalny podatek VAT kraju, w którym odbywa się wydarzenie. Jednak każdy kraj członkowski Unii Europejskiej inaczej interpretuje te zasady. W przypadku Evertiq Expo organizowanego w Szwecji, klienci z siedzibą główną zarejestrowaną poza Szwecją nie będą mieli na fakturze naliczonego VATu. W przypadku Evertiq Expo organizowanego w Polsce, lokalny VAT zostanie naliczony na wszystkich fakturach i dla wszystkich klientów. Te same zasady zaimplementowane są w poszczególnych ustawach VAT wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. VAT można odliczyć w deklaracji VAT, jeżeli Evertiq Expo odbywa się w kraju, w którym zarejestrowana jest Państwa firma. Jeśli Evertiq Expo odbywa się w kraju członkowskim UE innym niż ten, w którym siedzibę ma Państwa firma, macie Państwo prawo ubiegać się o zwrot w swoich lokalnych organach podatkowych. Klienci zarejestrowani poza UE mogą ubiegać się o zwrot VAT w polskich organach podatkowych. Usługi reklamowe opodatkowane są wg mechanizmu odwrotnego obciążenia, jeśli transakcja odbywa się między podmiotami gospodarczymi lub firmami. Świadczenie takich usług uregulowane jest w zasadach ogólnych, w Artykule 44 dyrektywy rady Unii Europejskiej (2008/8/EG). Dlatego też VAT nie jest naliczany na fakturach wystawianych przez Evertiq.
Kliknij tutaj

Warunki rezerwacji Organizatorem Evertiq Expo jest Evertiq New Media AB (”Evertiq”), Skrzynka pocztowa 63, SE-178 21 Ekerö, Sweden, Nr org. 556582-2714. Rezerwacja finalizowana jest w momencie, gdy zostanie zaakceptowana lub odrzucona przez Evertiq. W momencie akceptacji rezerwacji nawiązana zostaje prawnie wiążąca umowa z Evertiq na produkty Evertiq Expo, co zostaje potwierdzone na piśmie przez Evertiq. Anulowanie Rezerwację można odwołać za darmo, o ile nastąpi to w terminie wcześniejszym niż sześć (6) miesięcy przed expo. Jeśli anulowanie nastąpi w terminie 3-6 miesięcy przed wydarzeniem, naliczona zostanie opłata w wysokości 50% pełnej ceny. Jeśli anulowanie nastąpi w terminie późniejszym niż trzy (3) miesiące przed expo, naliczona zostanie kwota w wysokości 100% pełnej ceny. Rezerwację można odwołać za darmo – w dowolnym momencie przed expo – o ile anulowanie nastąpi w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania emaila z potwierdzeniem. Anulowanie rezerwacji musi zostać dostarczone w formie pisemnej.

Baner reklamowy i logo do pobrania

Expo logo.svg
Materiały promocyjne Edytowalny plik .pdf, w który można wprowadzić własne dane

Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Sprzedaż
Karolina Szymańska.
+48570546777
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91