• /
  • /

Transport

Now for how to get to Cracow in the first place. You can catch a direct flight to Kraków Airport (John Paul II International Airport) from Warsaw or other major European cities, such as Munich, London, Edinburgh, Madrid, Prague, Paris or Berlin. Fly to Warsaw Chopin Airport and from there you have options to Kraków by air, train, bus or hired car. Take a flight to Katowice Airport, located around 50km north-west of Kraków. From there you have options to Kraków by air, train, bus or hired car. Jak dostać się do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków? Samochodem GPS: N50° 3' 36" E20° 0' 26" Autobusem lub tramwajem z centrum Autobus: 174, 178, do przystanku M1 Nowohucka Tramwaj: 1, 14, 22, do przystanku Nowohucka

Zakwaterowanie

Poniżej znajdziesz listę hoteli, znajdujących się w pobliżu:
  • Hotel Orient
  • Hotel Krakus
  • DoubleTree by Hilton Kraków Hotel
  • Hampton by Hilton
Nie posiadamy żadnych umów z wymienionymi hotelami.

Parking

EXPO Kraków posiada obszerny plac parkingowy, oświetlony, ogrodzony oraz monitorowany całodobowo. Istnieją wydzielone miejsca dla autobusów, parking krótkoterminowy dla taksówek, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi. Należy uiścić opłaty parkingowe.
Evertiq Expo Kraków 2019 odbędzie się w Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Kraków Ulica Galicyjska 9 31-586 Kraków, Polska
Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoKRK — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180