• /
  • /

DLA WYSTAWCÓW

Informacje ogólne

Wystawiaj się na Evertiq Expo!
Każdy z wystawców otrzymuje do dyspozycji stolik, przy którym może rozstawić dwa roll-up’y. Rysunek poniżej ilustruje przykładowy układ takiego stoiska. Uczestnictwo w Evertiq Expo jako wystawca stwarza dla Państwa firmy unikalną możliwość kreowania wizerunku marki i prezentacji oferty osobom odwiedzającym wydarzenie.


Rozmiary stolika
Długość: 110 cm, szerokość: 50 cm

Powierzchnia stoiska
Długość: 200 cm, szerokość: 120 cm

Stoisko jest wyposażone w
Biały obrus
Przyłącze prądu 220V 10A

Koszt stolika dla wystawców Evertiq Expo Kraków wynosi EUR 1 400 + VAT. Faktura zostanie wystawiona na sześć miesięcy przed datą targów lub w chwili dokonania rezerwacji, jeśli zostanie dokonana później niż 6 miesięcy przed wydarzeniem. Termin płatności to 10 dni. Cena zawiera wstęp na wszystkie wykłady, śniadanie, serwis kawowy oraz lunch, jak również uczestnictwo w przyjęciu powitalnym w przeddzień konferencji.

Evertiq zapewnia stolik wystawienniczy. Wszystko, co potrzebujesz zabrać ze sobą, to roll-up'y oraz materiały promocyjne.

Zarezerwuj stolik

Pod formularzem znajdziesz plan rozmieszczenia stoisk, na którym zielonym kolorem zaznaczono wolne miejsca. Możesz zarezerwować stoisko za pomocą poniższego formularza, z naszej strony otrzymasz potwierdzenie rezerwacji mailem.

 


Plan stoisk

Potwierdzone
Wolne
Aby dowiedzieć się więcej o VAT na fakturach za uczestnictwo w Evertiq Expo.


Wszystkie faktury wystawione na imprezy lokalne Evertiq Expo będą miały dodany lokalny podatek VAT. Powody tego wyjaśnione są poniżej.

Evertiq dostarcza dwa różne rodzaje usług i istnieją dwa różne przepisy, które to regulują.

Usługi reklamowe są opodatkowane według mechanizmu odwrotnego obciążenia, gdy transakcja przeprowadzana jest między firmami. Dostarczanie takich usług jest regulowane przez przepisy ogólne w artykule 44 w EC VAT Dyrektywa (2008/8/EG). W tym przypadku nie dodajemy VAT do faktury.

Świadczenie usług, takich jak targi i wystawy stanowią wyjątek opisany w artykule 53 EC VAT Dyrektywa (2008/8/EG). Przepis mówi, że dostawa tych usług powinna być obciążona lokalnym VAT kraju, w którym działania takie mają miejsce.

Tak więc w przypadku Evertiq Expo musimy dodać lokalny podatek VAT do faktury.

Takie same zasady są również wdrożone we wszystkich państwach członkowskich UE.

Gdy Evertiq Expo odbywa się w tym samym kraju, w którym zarejestrowana jest Państwa firma, VAT jest odliczany w Państwa regularnym sprawozdaniu VAT.

Gdy Evertiq Expo odbywa się w innym państwie członkowskim UE niż kraj rejestracji Państwa firmy, jesteście Państwo wciąż uprawnieni do zwrotu VAT, wymaga to jednak wysłania specjalnego wniosku do lokalnych władz podatkowych w danym kraju.

Jeśli Państwa firma zarejestrowana jest poza UE, można ubiegać się o zwrot VAT od polskich organów podatkowych.
Kliknij tutajWarunki rezerwacji
Organizator Evertiq Expo jest Evertiq New Media AB (”Evertiq”), Box 63, SE-178 21 Ekerö, Sweden, Org.reg.no 556582-2714.

Rezerwacja jest wiążąca w momencie zaakceptowania lub odrzucenia jej przez firmę Evertiq. Jeśli rezerwacja zostanie zaakceptowana, firma zostanie zawiadomiona o tym mailowo przez organizatora.

Rezygnacja
Jeśli rezygnacja nastąpi wciągu 3-6 miesięcy przed terminem wystawy, firma rezygnująca z udziału ponosi koszta w wysokości 50% wartości rezerwacji. Jeśli zaś rezygnacja nastąpi mniej niż 3 miesiące przed terminem, wtedy koszt wzrasta do 100%. Wystawca ma prawo do anulowania rezerwacji w formie pisemnej w ciągu 10 dni od potwierdzenia e-mail, gdy rezerwacja została dokonana na mniej niż 6 miesięcy przed imprezą.

Kontakt

Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180
Program Konferencji
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91