/
/
/

Pytania ogólne

Czy muszę sam zadbać o wyżywienie?
Zapewniamy drobne śniadanie oraz lunch dla wszystkich uczestników. Przez cały czas dostępne są również gorące i zimne napoje. Jeśli masz szczególne wymagania, dotyczące jedzenia (np. jesteś alergikiem), powiadom nas o tym wcześniej; .

Czy rezerwujecie hotel dla uczestników?
Nie, musisz to zrobić sam. Jednakże, hotel przygotował ofertę specjalną dla uczestników Evertiq Expo. Możesz zarezerwować pokój przez stronę hotelu lub kontaktując się bezpośrednio z hotelem. Więcej szczegółów tutaj.

Nie współpracujemy z żadnymi podmiotami trzecimi w zakresie zakwaterowania w hotelu. Jeśli ktoś skontaktuje się z Tobą w takiej sprawie, po prostu odłóż telefon: to fałszywy kontakt.

Czy zapewniacie dostęp WiFi?
Tak, wszyscy uczestnicy mają zapewniony swobodny dostęp do sieci.

Czy mogę wygłosić wykład? Jak zgłosić swoją kandydaturę?
Czekamy na Twoje propozycje wykładów. Potencjalni prezenterzy są proszeni o przedstawienie skrótu wykładu (100-150 słów) wraz z krótkim bio prezentera i przesłanie na adres .

Całość wykładu musi mieć charakter niekomercyjny, jego skrót powinien przedstawiać temat i zakres wystąpienia. Prosimy też o zamieszczenie takich informacji jak stanowisko służbowe, reprezentowaną firmę oraz e-mail.

Doceniając Państwa zainteresowanie, zastrzegamy sobie możliwość swobodnego doboru wykładów i odmowy na składane propozycje.

Goście

Czy odwiedzenie Evertiq Expo wiąże się z kosztami?
Nie, to nic nie kosztuje. Ze względów organizacyjnych, prosimy jedynie abyś wcześniej zarejestrował się tutaj. Następnie, zgłoś się do recepcji po swój identyfikator, który upoważni Cię do udziału w wykładach, wystawie oraz korzystania z lunchu i bufetu przekąskowego.

Chcę być tylko część dnia, czy to stanowi problem?
Absolutnie nie. Konferencja trwa od 9.00 do 16.00, możesz uczestniczyć w dowolnej jej części, dopasowując długość wizyty do swoich zainteresowań i planu dnia.

Chcę zrezygnować z uczestnictwa w konferencji. Co powinienem zrobić?
Musisz zrezygnować z uczestnictwa w konferencji? Powiadom nas o tym mailem , ktoś inny zje Twój pyszny lunch.

Wystawca

Co muszę zabrać ze sobą?
Stanowisko stanowi obszar o rozmiarach minimum 2x1.2 metra, na którym stoi stolik i do którego doprowadzona jest energia elektryczna. Musisz przynieść ze sobą roll-up, materiały reklamowe, próbki produktów oraz dobry nastrój.

Chciałbym nakryć stół tkaniną, czy to możliwe?
Wszystkie stoiska wyposażone są w biały obrus.

Potrzebuję dojścia do prądu
Twoje stoisko będzie wyposażone w standardowe gniazdko energetyczne.

Kiedy mogę zagospodarować moje stoisko?
Rejestracja wystawców trwa od 16.00 do 18.00 w dniu poprzedzającym konferencję. Umożliwimy dostęp to Twojego stolika od 16.00 w przeddzień Expo. W sam dzień konferencji, powinieneś być na swoim stoisku o 8.30, kiedy zaczynamy rejestracje pierwszych gości. Expo oficjalnie zaczyna się o 9.00.

Jak mogę się zarejestrować na wspólne party w wieczór przed Evertiq Expo?
Zapraszamy Cię na party integracyjne w wieczór poprzedzający Evertiq Expo. Nasz personel skontaktuje się mailem z osobą, wyznaczoną do kontaktów podczas wypełniania formularza podczas rezerwacji stolika. Będziemy prosić o podanie ilości osób z Państwa firmy obecnych w przeddzień oraz w dniu konferencji. Podobnie jak w innych sprawach, kontaktuj się z nami za pomocą adresu .

Dokąd mogę wysłać materiały niezbędne podczas konferencji?
Jeśli chcesz wcześniej wysłać materiały na konferencję, użyj tego adresu.

Best Western Premier Kraków Hotel
Opolska Str 14a
31323 Kraków
Poland

Oznacz przesyłkę ‘Evertiq Expo’

Czy goście konferencji będa posiadać kod QR?
Kod QR na identyfikatorze zawiera następujące dane:

· Imię i nazwisko
· Firma
· E-mail

Jeśli nie masz czytnika kodów QR rekomendujemy Qrafter Pro dla iOS lub QR Droid Code Scanner dla Androida. Umożliwi to wysłanie wszystkich zeskanowanych kontaktów na Twój e-mail po zakończeniu konferencji.

Komu mogę przekazać moje uwagi?
Po zakończeniu Evertiq Expo wyślemy do Ciebie krótką ankietę, prósząc o opinię.

Kontakt

Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91