reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 30 maja 2011

Nowe zaawansowane sterowniki poduszek powietrznych

Myśląc o systemach bezpieczeństwa w nowoczesnych samochodach, często myślimy o czujnikach parkowania, zbliżeniowych; różnych kontrolno-ostrzegawczych systemach. Jednakże do najpowszechniejszych, stosowanych od lat, są pasy i poduszki bezpieczeństwa. Skupmy się dziś na tym ostatnim.
Firma Texas Instruments (TI) wprowadziła na rynek czterokanałowy sterownik odpalaczy, uaktywniających poduszki powietrzne - TPIC71004-Q1. Jest to zoptymalizowany układ scalony, cechujący się niezawodnością i opłacalnością.

Ten czterokanałowy układ sterowania odpalaczami jest elementem rodziny wielokrotnych sterowników odpalaczy, pozwalających konstruktorom poduszek powietrznych na elastyczne, szybkie i opłacalne przystosowywanie swoich projektów, a także do wymagań realizowanych systemów.

Ta rodzina układów dołącza do linii produktów TI oraz do sieci wsparcia technicznego systemów bezpieczeństwa samochodów obejmującej poduszki powietrzne, hamulce, kontrolę stabilności, systemy monitorowania ciśnienia w ogumieniu oraz elektroniczne systemy dużej mocy wspomagania kierownicy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2