reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mirics Komponenty | 18 maja 2011

Telewizor w tablecie

Firma Mirics opracowała nowy układ, obsługujący niemalże wszystkie standardy telewizji naziemnej i kablowej. Jego niewielkie wymiary mają umożliwić budowę niewielkich tunerów TV.
Nowy układ, o nazwie MSi3113, serii FlexTV, cechuje się bardzo niewielkimi wymiarami, łącząc to z wysokimi możliwościami. Ma on przyczynić się do stworzenia szeregu tunerów TV, które mogłyby być montowane w notebookach, a nawet tabletach.

Jest to druga generacja tych chipsetów. W stosunku do poprzednika, nowy układ jest bardziej energooszczędny, a także znacznie od niego mniejszy. Do komunikacji wykorzystano interfejs USB.

W jednej kostce MSi3113, znajdziemy jednak w istocie dwa połączone, współgrające ze sobą układy: mostek USB oraz wielozakresowy tuner TV. Do obsługiwanych standardów można zaliczyć: DAB, DAB+, DMB, a także HD radio.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1