reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Toshiba Komponenty | 16 maja 2011

Wysoka jasność LED Toshiby

Toshiba wypuściła serię nowych diod, w nowej obudowie, które mają zapewnić wysoką jasność świecenia przy niewielkich wymiarach.
Nowe diody mają wydajność świetlną na poziomie 120 lm/W. Jasność świecenia nowych diod, zależnie od wybranego modelu, waha się w granicach od 80 do 120 lumenów.

Temperatura barwowa generowanego światła zawiera się w przedziale od 3000K do 6500K, zależnie od wybranego modelu. Nowa seria nosi ogólną nazwę: TL19W01.

Całość podzielono na trzy kategorie; wysoko-wydajne diody, zoptymalizowane pod kątem generowanego koloru, oraz pośrednie, mające łączyć te dwie cechy. Kąty świecenia są również szerokie, od 130 do 140 stopni.

Produkt Toshiby dostępny jest w obudowie o wymiarach od 3.1 do 3.8 mm, a wysokość obudowy nie przekracza 1 mm – dokładnie jest to 0.65 mm.

Według zapewnień firmy Toshiba, są to najcieńsze diody na rynku, zbudowane na moc 1W. Dodatkowo, zapewnia się, że te wysoko wydajne diody, generują bardzo naturalne dla ludzkiego oka światło.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2