reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 05 maja 2011

Nowe przełączniki rotacyjne

Nowe przełączniki od lidera tej branży Knitter-switch, są, jak sam zapewnia, najmniejszymi przełącznikami rotacyjnymi, dwubiegunowymi.
Nowa seria przełączników MRS 8000 dostępna jest za sprawą firmy Knitter-switch. Mierzą one niecałe 10mm x 10mm, a ich wysokość to niecałe 5mm. Mają się świetnie nadawać w urządzeniach zarówno mierniczych, jak i przemysłowych, w tym urządzeniach kontroli automatycznej, a także wielu innych, np. urządzeniach podręcznych.

Nowe przełączniki dostępne są w dwóch konfiguracjach: dwubiegunowym oraz jednobiegunowym. W przypadku pierwszej opcji, mamy 4 pozycje wyboru, a w przypadku opcji jednobiegunowej, mamy do wyboru aż 8 pozycji przełącznika. Co więcej, klienci mogą wybrać sobie nie tylko wysokość gałki, ale także jej kształt i ułożenie. Opcja ta jest dostępna przy zamówieniach specjalnych.

Wybór jest także w sposobie montowania tych elementów. Dostępne są pokrętła przeznaczone do montażu powierzchniowego, jak i te przeznaczone do montażu przewlekanego. Cechują się złączami pokrytymi warstwą złota, co przekłada się na większą żywotność, około 20 000 łączeń.

Przełączniki są już dostępne, a firma jest w stanie rozesłać różnego rodzaju próbki, w ciągu jednego dnia, za sprawą rozwiniętej sieci dystrybucyjnej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2