reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 07 marca 2011

Avnet Memec rozszerza współpracę z HALO Electronics

Avnet Memec rozszerzył umowę dystrybucyjną z HALO Electronics. Wcześniej współpraca obejmowała region EMEA, za wyjątkiem Europy Środkowej. Obecnie firmy rozszerzyły strategiczne partnerstwo o obszar Szwajcarii.
Jon Ellis, wiceprezes marketingu technicznego Avnet Memec, powiedział: "Komponenty HALO są czymś więcej niż tylko produktami. Stanowią one wiodące rozwiązania transmisji danych na rynku, nie tylko w specyfikacji i wydajności, ale również pod względem jakości i inżynierii produkcji ".

"Wybierając Avnet Memec na regionalnego dystrybutora naszych rozwiązań magnetycznych transmisji danych, będziemy mogli lepiej służyć potrzebom naszych klientów w Szwajcarii. Jego szeroki zespół sprzedaży i inżynierów w danej dziedzinie pomoże nam znacznie zwiększyć naszą obecność na rynku ", dodał Jeff Heaton, wiceprezes HALO Electronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2