reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 26 września 2019

Złącza USB-C ze wsparciem szybkiego ładowania

Nowe złącza USB-C od GCT stworzone zostały z myślą o nowoczesnych urządzeniach, które ładowane są z wykorzystaniem interfejsu USB, także w trybie szybkiego ładowania. Ich konstrukcja pozwala także na zachowanie pełnego wsparcia dla USB 2.0.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma GCT (Global Connector Technology) zaprojektowała i zaprezentowała swoje nowe specjalne złącza USB-C, które mają być oferowane w atrakcyjnej cenie. To co je ma dodatkowo wyróżniać to wsparcie dla szybkiego ładowania urządzeń. W aplikacjach, w których ładowanie jest podstawową funkcją wykorzystania portu USB, seria ionex sprawia, że złącza USB Type-C stają się ciekawą i atrakcyjną opcją, w porównaniu z innymi popularnymi typami USB (B). Wersja do montażu powierzchniowego, oznaczona symbolem USB4110, dołącza do linii produktów ionex i przewiduje się, że będzie bardziej popularna niż jej tradycyjni bracia, ponieważ jest to najczęściej stosowany rodzaj montażu, w przypadku nowoczesnych urządzeń, nie tylko mobilnych. Gama produktów z linii ionex osiąga konkurencyjny punkt cenowy, upraszczając inżynierię budowania aplikacji różnego typu. Modyfikacje struktury PIN złącza, poprzez usunięcie styków pary różnicowej SuperSpeed, tworzą 16-stykowy wariant USB Type-C, zapewniając złączom ionex wszystkie wymagane możliwości ładowania Type-C, z zachowaniem wsparcia funkcjonalnego USB 2.0.
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-2