reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 15 lipca 2019

Małe przekaźniki 10 W

Pickering Electronics wprowadza nową serię przekaźników miniaturowych, zdolnych do operowania mocą 10 W. Ich niewielkie wymiary sprzyjają budowie aplikacji o dużym zagęszczeniu komponentów na płytkach PCB.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma Pickering Electronics opracowała miniaturową wersję przekaźników kontaktronowych o mocy 10 W, które zajmują powierzchnię jedynie 4 na 4 mm. Pozwala to uzyskać większą gęstość upakowania elementów na PCB, w stosunku do innych tego typy komponentów. Nowe przekaźniki oznaczone zostały jako seria 122. Ich wysokość sięga 12.5 mm. Pracować mogą z napięciem 3 lub 5 V i z prądem o natężeniu do 0.5 A. Wyróżniają się też szybkim czasem operacyjnym (załączania i zwalania), około 150 us. Dzięki temu świetnie odnajdą się w aplikacjach, gdzie liczy się szybka praca, jak systemy testowe czy matryce przełączające ATE, itp. Zastosowana tu obudowa posiada dodatkowe ekranowanie magnetyczne, by zwiększyć niezawodność i zminimalizować ryzyko wpływu pola magnetycznego na działanie przekaźnika. Zawarto tu mocną izolację nie mniejszą niż 1012 Ω. Są też w 100% przetestowane pod kątem rezystancji dynamicznej styku.
reklama
Załaduj więcej newsów
November 22 2021 13:31 V19.1.3-2