reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 03 października 2018

Partnerstwo Arrow i NVIDIA

Arrow i NVIDIA zamierzają wspólnie przybliżać firmom na całym świecie platformę Jetson Xavier, by umożliwiać tworzenie autonomicznych maszyn następnej generacji.
- Wkraczamy w nową erę inteligentnych maszyn, które całkowicie odmienią przemysł, od produkcji, po opiekę zdrowotną – powiedział Deepu Talla, wiceprezes i dyrektor generalny działu Autonomous Machines w firmie NVIDIA. - NVIDIA i Arrow współpracują, aby szerokie możliwości platformy AI Jetson Xavier były dostępne na globalnych rynkach z zapewnieniem najwyższej jakości wsparcia technicznego – dodał Talla.

Jetson Xavier firmy NVIDIA, dostępny jako zestaw deweloperski do tworzenia prototypów, zawiera kompletne oprogramowanie do budowania aplikacji AI (artificial intelligence). Zestaw jest obecnie dostępny w ofercie firmy Arrow.

Platforma Jetson Xavier umożliwia wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji i robotycznych w procesie transformacji różnych gałęzi przemysłu: od produkcji, poprzez logistykę oraz inteligentne miasta po opiekę zdrowotną i inne.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2