reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Biznes | 07 sierpnia 2018

Osram zamierza sprzedać biznes Lighting Solutions

Jeden z trójki największych producentów oświetlenia na świecie zapowiedział plany zbycia biznesu oferującego gotowe wyroby oświetleniowe.
- Dzięki wdrożeniu różnych środków zaradczych, sytuacja finansowa biznesu Lighting Solutions znacznie się ustabilizowała, co umożliwiło nam rozpoczęcie zorganizowanego procesu sprzedaży. W rezultacie skupimy się na bardziej rozwojowych segmentach naszej działalności – powiedział Ofal Berlien, CEO Osram Licht AG. Firma nie poinformowała jednak, o jakie konkretnie obszary działalności chodzi.

Osram poinformował, że planuje rozmowy ze stronami zainteresowanymi działalnością w biznesie oświetleniowym, a zarząd poda wiadomości na temat aktualnej sytuacji w listopadzie. Firma nie precyzuje, kim są potencjalni nabywcy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1