reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© abb Biznes | 06 sierpnia 2018

TE Connectivity finalizuje przejęcie ABB ENTRELEC

TE Connectivity (TE), producent złączy i sensorów oraz ABB, firma z branży energetyki, robotyki, automatyki oraz systemów elektroenergetycznych, zakończyły proces nabycia przez TE firmy ABB ENTRELEC. Proces wdrożenia rozpoczyna się ze skutkiem natychmiastowym.
- Łączymy dwie oferty, które staną się jeszcze bardziej konkurencyjne, jako część grupy TE – powiedział Tarak Mehta, prezes wydziału produktów elektrycznych firmy ABB. - Ta decyzja pokazuje aktywne zaangażowanie ABB w zarządzanie swoim portfolio – stanowi to kluczowy element w naszej strategii Next Level.

Część ABB zwana ENTRELEC, założona w 1920 roku współpracuje z klientami w ponad 70 krajach. Firma łączy nie tylko działalność badawczą i rozwojową, ale posiada też zakłady produkcyjne we Francji i Polsce. Dzięki rozszerzeniu oferty o produkty ENTRELEC ABB, od teraz funkcjonujące pod nazwą ENTRELEC, TE zapewni kompleksowe rozwiązania systemowe z zakresu energii i łączności ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania produktów w wymagającym środowisku – poinformowała firma w komunikacie.

- To połączenie to ważny krok w strategii TE by oferować klientom szeroki i kompletny wachlarz produktów by ułatwić im wdrożenie nowych rozwiązań – powiedział Lars Brickenkamp, starszy wiceprezes oraz dyrektor jednostki biznesowej Industrial. - Cieszy nas rozwój naszego zespołu i wierzymy, że nowi pracownicy znacząco wpłyną na rozwój współpracy TE z większą liczbą klientów przy wspólnych projektach. Relacje z nimi pozostają kluczowym czynnikiem w naszej nowej strukturze – dodał Brickenkamp.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1