reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© JM elektronik Biznes | 22 maja 2018

JM elektronik dystrybutorem Kerlink

JM elektronik podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Kerlink, znanym dostawcą urządzeń do budowy infrastruktury sprzętowej dla sieci LoRaWAN.
Francuska firma Kerlink działa od 2004 roku, specjalizując się w rozwiązaniach z dziedziny komunikacji bezprzewodowej, internetu rzeczy, geolokalizacji.

JM elektronik działa nieprzerwanie od niemal 30 lat jako dystrybutor w branży elektronicznej, wspierając świadczone usługi doradztwem i szkoleniami.

Urządzenia Kerlink dedykowane LoRaWAN będą między innymi przedmiotem szkoleń Wireless Day organizowanych przez JM elektronik w dniach 04-07.06.2018 w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

JM elektronik uruchomił ogólnodostępną sieć LoRaWAN w oparciu o Gateway firmy Kerlink stwarzając nowe możliwości edukacyjne i projektowe inżynierom z Gliwic i okolic.

Więcej informacji o szkoleniu i zapisy pod tym linkiem.

Portal Evertiq.pl jest partnerem medialnym czwartego już cyklu szkoleniowego Wireless Day.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2