reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Molex Biznes | 15 maja 2018

Molex przejmuje BittWare

Molex ogłosił wczoraj przejęcie amerykańskiej spółki specjalizującej się w opartych na FPGA platformach obliczeniowych.
Siedziba główna BittWare znajduje się w Concord, w stanie New Hampshire, spółka powstała w 1989 roku. Rozwiązania BittWare oparte na technologii FPGA firm Intel (wcześniej Altery) i Xilinx wykorzystywane są przez wiele globalnych firm w aplikacjach w centrach danych, w zastosowaniach militarnych, kosmicznych i lotniczych, finansowych i wielu innych.

Warunki finansowe transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Oparte o FPGA platformy stały się kluczowym czynnikiem wpływającym na rozwój obszarów uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa, IoT i innych. Jako spółka zależna Molex, współpracująca z Nallatech, wierzę, że osiągniemy masę krytyczną, potrzebną by zaoferować naszym klientom i branży w ogólności nowe zasoby, usprawnione procesy i korzyści wynikające z ekonomii skali- powiedział Jeff Milrod, prezes i CEO BittWare.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2