reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rob hill dreamstime.com Biznes | 10 maja 2018

TDK przejmuje Faraday Semi

TDK poinformowało o przejęciu amerykańskiej spółki Faraday Semi LLC, specjalizującej się w zaawansowanych rozwiązaniach przetwarzania mocy, oferującej między innymi układy Point of Load (μPOL).
TDK zamierza w ten sposób jeszcze silniej wesprzeć swój biznes rozwiązań mocy. Przejęcie Faraday Semi umożliwi TDK dostarczanie wysoko wydajnych i kompaktowych rozwiązań pozostających w nowych trendach miniaturyzacyjnych rozwiązań mocowych dla wymagających aplikacji, np. w sektorze ICT (information and communication technology) oraz w przemyśle i motoryzacji.

Faraday Semi, założona w 2015 roku, to firma z branży półprzewodników z siedzibą w Kalifornii, USA, która rozwija innowacje w obszarze zarządzania mocą poprzez konwersję DC-DC. Opracowany przez firmę μPOL to konwerter DC-DC, który można umieścić blisko złożonych układów scalonych, takich jak AISC, FPGA, co wpływa na poprawę parametrów pracy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2