reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Biznes | 09 maja 2018

ON Semi przejmuje SensL Technologies Ltd.

ON Semiconductor Company poinformował o przejęciu dostawcy rozwiązań SiPM, SPAD i LiDAR.
SensL to irlandzka firma technologiczna, specjalizująca się w fotopowielaczach krzemowych (SiPM – Silicon Photomultipliers), fotodiodach lawinowych SPAD (Single Photon Avalanche Diode) oraz LiDAR-ach przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, medycznej, przemysłowej i konsumenckiej. SensL przez ostatnich 15 lat mocno inwestował w badania i rozwój i jego rozwiązania umożliwią ON Semi zaoferowanie klientom szerszego i bardziej kompletnego portfolio.

Dzięki temu przejęciu ON Semiconductor chce wzmocnić swoją pozycję jako dostawca rozwiązań sensorowych przeznaczonych do zastosowań w systemach ADAS (wspomagania kierowcy) i autonomicznej jeździe, rozwijając możliwości w zakresie obrazowania, radarów i LiDAR-ów.

SensL, z siedzibą w Cork, będzie podlegał Image Sensor Group firmy ON Semi. Inżynierowie SensL wzmacniają możliwości ON Semi w zakresie projektowania czujników, dołączając do zespołów działających w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Indiach i Izraelu – poinformowała firma.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1