reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 09 maja 2018

Ropla Elektronik oficjalnym dystrybutorem Auditas

Ropla Elektronik została oficjalnym dystrybutorem baterii słuchowych niemieckiej marki Auditas.
- Pewność słyszenia nie powinna być dla użytkowników aparatów słuchowych wyłącznie marzeniem. Dzięki wydajnym bateriom do aparatów słuchowych Auditas, mogą oni w pełni brać udział w życiu codziennym. Bez uszczerbków na jakości – podkreśla Ropla w przesłanym komunikacie.

Ropla Elektronik Sp. z o. o., dystrybutor komponentów elektronicznych, działa od 1992 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Suchym Dworze, Ropla ma także swoje biura w Rosji, Bułgarii, na Białorusi i Ukrainie. Firma przez lata mocno wyspecjalizowała się w dostawach węższej palety komponentów. Były to m.in. kondensatory elektrolityczne, foliowe, ceramiczne, tantalowe, rezystory przewlekane i SMD, baterie i akumulatory, przetwornice DC/DC i AC/DC. W roku 2012 Ropla wprowadziła do oferty elementy dyskretne i szybko rozwija ten obszar działalności.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1