reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MST Biznes | 29 marca 2018

Kętrzyńskie MST dystrybutorem Electro-Terminal

Od marca 2018 roku Magnetic Systems Technology z Kętrzyna przejęło dystrybucję złączy oświetleniowych austriackiej firmy Electro-Terminal.
- 1 marca 2018r., firma Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp. k. (MST) została nowym partnerem firmy Electro-Terminal w zakresie dystrybucji i sprzedaży złączy oświetleniowych w Polsce – poinformowała firma w komunikacie.

Electro-Terminal specjalista w zakresie złączy elektromechanicznych i komponentów systemowych do oświetlenia i sprzętu AGD oraz instalacji budowlanych.

Firma MST zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego. Głównym profilem działalności jest produkcja: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych HID i Fluo, zintegrowanych systemów HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2