reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© balint radu dreamstime.com Biznes | 13 marca 2018

TME zostało globalnym dystrybutorem marki SCHURTER

Transfer Multisort Elektronik (TME) poszerzył zakres współpracy z firmą SCHURTER i został oficjalnym dystrybutorem marki o zasięgu globalnym.
Jak poinformowała firma, TME ma w swojej ofercie ponad 1200 produktów tego wiodącego, szwajcarskiego producenta profesjonalnych elementów pasywnych, złączy, przełączników i kontrolek, kabli połączeniowych i sygnalizatorów LED oraz komponentów elektromechanicznych dla segmentów IT i Telecom, a także dla przemysłu lotniczego oraz medycznego.Transfer Multisort Elektronik (TME) istnieje od 1990 roku i zajmuje się dystrybucją komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 700 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME ma w ofercie ponad 220 000 komponentów elektronicznych od przeszło 900 znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 140 krajów świata.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1