reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Biznes | 01 marca 2018

TDK przejmuje Chirp Microsystems

TDK ogłosiło przejęcie amerykańskiej spółki Chirp Microsystems, specjalizującej się w technologiach sensorów ultradźwiękowych.
Zgodnie z warunkami umowy, Chirp Microsystems zostanie spółką zależną TDK, transakcja ma zostać sfinalizowana w ciągu najbliższych dni. Celem TDK jest zdobycie pozycji lidera w sektorze ultradźwiękowych czujników MEMS i powiązanych z nimi rozwiązań.

Chirp Microsystems specjalizuje się w wydajnych sensorach ultradźwiękowych o szerokim spektrum zastosowań, od rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości (AR i VR), po smartfony, pojazdy, urządzenia przemysłowe i inne aplikacje ICT.

Rozwiązania Chirp charakteryzują się bardzo wysoką czułością, a przy tym mają niewielkie rozmiary i mały pobór mocy, co znacznie ułatwia ich wdrażanie w nowoczesnych aplikacjach. Rozwiązania Chirp Microsystems w połączeniu z technologiami czujników linii papilarnych innej spółki zależnej TDK, InvenSense, znacznie rozszerzają portfolio TDK w zakresie sensorów ultradźwiękowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2