reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© merus audio Biznes | 20 lutego 2018

Infineon przejmuje duński start-up audio

Infineon został właścicielem firmy Merus Audio, która dostarczas wydajne energetycznie wzmacniacze audio.
Merus Audio założyli w 2010 roku Hans Hasselby-Andersen i Mikkel Hoyerby, siedziba firmy znajduje się w Kopenhadze. Rozwiązania Merus Audio mają na celu maksymalizację wydajności i czasu działania baterii w głośnikach smart home przy jednoczesnym zminimalizowaniu wydzielania ciepła i rozmiarów.

Infineon planuje integrację Merus Audio w swoim biznesie audio, firma stanie się cześcią Power Management & Multimarket Division. Po zakończeniu tego procesu, Infineon będzie mógł zaoferować pełne portfolio wzmacniaczy audio klasy D (małej mocy). Technologie Merus Audio są komplementarne do istniejącej linii produktowej Infineona – PowlRAudio z mocami poniżej 70W – informuje spółka.

Według raportu SAR Insight, rynek inteligentnych głośników będzie rósł do 2022 roku nawet o 55% rocznie (CAGR 2017-2022).

Firmy nie podały do wiadomości publicznej warunków finansowych transakcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1