reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© verticalarray dreamstime.com Biznes | 06 lutego 2018

Nowe, globalne porozumienie Premier Farnell i IDT

Premier Farnell i firma Integrated Device Technology, Inc. ogłosili wczoraj podpisanie umowy partnerskiej odnośnie dystrybucji.
Umowa dotyczy dystrybucji podzespołów RF, wysokowydajnych układów czasowych, interfejsów pamięci oraz połączeniowych, w tym optycznych, a także układów do zasilania bezprzewodowego i rozwiązań czujnikowych marki IDT. Sprzedaż będzie odbywała się w ramach wszystkich firm należących do koncernu Premier Farnell. Premier Farnell działa pod markami Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

- Umowa z Premier Farnell i Farnell element14 w Europie to przykład rozszerzania portfolio produktowego IDT i obecności firmy na kolejnych rynkach, przy jednoczesnym ułatwieniu dostępu do swojej oferty obecnym klientom z branż: komunikacyjnej, motoryzacyjnej, przemysłowej i konsumenckiej – powiedział Chris Allexandre, senior vice president global sales and marketing w IDT. - Doświadczenie firmy Premier Farnell w dystrybucji rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii, szeroka grupa klientów oraz nagradzana społeczność inżynierska element14 czynią go idealnym partnerem i jesteśmy podekscytowani możliwością skorzystania z ich pozycji na rynku, by zwiększyć tempo zdobywania nowych klientów dla IDT oraz jeszcze szybciej rozszerzać swoją obecność na kolejnych rynkach.

Nowa współpraca pomiędzy IDT i Premier Farnell ma podstawy w ponad 30-letnim partnerstwie IDT z obecnym właścicielem Premier Farnell – Avnetem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2