reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 07 lutego 2018

TME oficjalnym dystrybutorem Arduino

Transfer Multisort Elektronik podpisał nową umowę dystrybucyjną z firmą BCMI i stał się oficjalnym, globalnym dystrybutorem ARDUINO.
Arduino, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie elektroniki, przez ostatnie dwa lata przechodziła różne, czasem bardzo burzliwe chwile. Całe środowisko użytkowników obserwowało podziały wewnątrz marki, a jednocześnie musiało mierzyć się z problemami niekompatybilności produktów czy kłopotami z dostępnością płytek. Przełomem okazał się lipiec 2017 roku, kiedy to ARDUINO zostało ponownie połączone w jedną strukturę, kontrolowaną przez firmę BCMI (założoną przez czworo współtwórców Arduino). W związku z tym, uporządkowana została zarówno oferta produktów ARDUINO, jak i kwestie formalne, w wyniku czego TME podpisało nową umowę dystrybucyjną z firmą BCMI, stając się oficjalnym dystrybutorem globalnym ARDUINO – poinformowała firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1