reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mailthepic dreamstime.com Biznes | 09 stycznia 2018

Nordson ASYMTEK przejął Infiniti Dosing

Specjalista w zakresie dozowania, Nordson ASYMTEK, poinformował o rozszerzeniu swojego portoflio o technologie pomp PCP (progressive cavity pump) firmy Infiniti Dosing o.m.s. z siedzibą w niemieckim Polling.
W ramach transakcji zamkniętej 5 stycznia 2018 roku, Nordson ASYMTEK został właścicielem produktów Infiniti pod markami Dot Streamer (DS) oraz Accura. Także właściciel i założyciel firmy Infinity, Jean-Claude Tytgat dołaczy do Nordson ASYMTEK i będzie pracował nad dalszym rozwojem technologii.

Produkty Infiniti Dosing dostarczają wysoko lepkie i ścierne płyny dla aplikacji elektronicznych mini i mikro. Umożliwiają dozowanie takich materiałów, jak silikony, polimery MS, pasty lutownicze, MMA, żywice epoksydowe, uszczelniacze i dwuskładnikowe kleje przewodzące.

Nordson ASYMTEK specjalizuje się w precyzyjnym dozowaniu zautomatyzowanym, powlekaniu konforemnym i technologii jettingu, produkuje pełną linię systemów dyspensujących i powlekających. Systemy Nordson ASYMTEK stosowane są w produkcji półprzewodników, obwodów drukowanych, diod LED, wyświetlaczy ciekłokrystalicznych, urządzeń medycznych i biomedycznych oraz produktów solarnych i fotowoltaicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1