reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 08 stycznia 2018

Nordson przejmuje Sonoscan

Nordson poinformował o przejęciu amerykańskiej firmy Sonoscan, by rozszerzyć ofertę w zakresie testowania i inspekcji.
- Akustyczne rozwiązania firmy Sonoscan doskonale uzupełniają istniejące portfolio Nordson w zakresie testowania połączeń X-ray oraz inspekcji optycznej, a przy tym ich odbiorcami jest ta sama grupa klientów – komentuje Joseph Stockunas, wiceprezes segmentu Advanced Technology Systems firmy Nordson.

Sonoscan oferuje takie urządzenia, jak akustyczne mikroskopy, akustyczne systemy mikroobrazowania, które znajdują zastosowanie w szerokie gamie aplikacji w segmencie mikroelektroniki, motoryzacji, kosmicznym i lotniczym, a także przemysłowym montażu elektroniki. Firma powstała w 1974 roku i zatrudnia około 85 osób.

Sonoscan będzie działał w ramach segmentu Advanced Technology Systems Nordson. Firmy nie podały do wiadomości publicznej warunków finansowych przejęcia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2