reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 24 listopada 2017

5 w 1 – ciekawe taśmy LED z większymi możliwościami

Nowe taśmy oferować mają większe możliwości w dostosowaniu koloru emitowanego światła, w tym temperatury barwowej światła białego. Światło ma być jasne, kolory wyraziste, a przejścia płynne, jak zapewnia producent.
Firma Environmental Lights zaprezentowała swoje nowo opracowane taśmy diod LED. Określane są mianem taśm LED RGB 5-w-1 („5-in-1 RGB LED strip”). Oferować mają bardzo duże możliwości w konfiguracji koloru, w tym temperatury barwowej światła białego.

Jak zapewnia producent, dzięki tym taśmom projektanci oświetlenia otrzymają wyraźniejsze kolory i większe możliwości w zmianach parametrów generowanego światła. Przejścia będą mogły być bardziej płynne.

Taśmy dzielić się mają na dwa rodzaje: Tuneable White oraz Amber White. Pierwszy rodzaj posiadać ma dwa elementy świetle emitujące światło białe o różnej temperaturze barwowej, pozwalając regulować ten parametr w zakresie od 2500 do 6500 K. W drugim przypadku diodę emitującą światło zimnej bieli połączono z elementem generującym światło o kolorze bursztynowym („amber”).

Dodatkowo, każdy z rodzajów jest oferowany w wariancie wrażliwym, jak i niewrażliwym na działanie wody. Dostępne mają być w taśmach po 5 metrów. Pracować mają z napięciem 24 V. Na rynku pierwsze wersje pojawić się mają najszybciej w grudniu 2017, pozostałe w 2018 roku. Producent przewiduje także zamawianie próbek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2