reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© franz schloegl dreamstime.com Biznes | 30 października 2017

reichelt elektronik wchodzi na polski rynek

reichelt elektronik ogłasza wejście na polski rynek i, jak zapowiada prezes Ulf Timmermann, firma powalczy o pozycję lidera w swoim obszarze działalności.
- Chcemy zostać liderem sprzedaży na polskim rynku w kategorii oferowanych przez nas produktów – mówi prezes Ulf Timmermann. Wraz z uruchomieniem polskiego sklepu reichelt kontynuuje strategię rozwoju międzynarodowego. Po zakończonym sukcesem wejściu na rynek brytyjski i francuski, Polska jest trzecim krajem, któremu udostępniono sklep online w ojczystym języku.

Jak informuje firma w komunikacie, od teraz polscy klienci mogą wybierać spośród 85 000 produktów: komponentów elektronicznych, narzędzi, technologii PC i sieciowych. Informacje oraz kompleksowa obsługa klienta będą dostępne w języku polskim. Firma chce dostarczyć polskim klientom usługi tej samej jakości, jak w Niemczech.

- Pojawiliśmy się na polskim rynku oferując produkty, na które obecnie jest duże zapotrzebowanie, m.in. karty graficzne o wysokiej wydajności, potrzebne np. do kopania bitcoinów. W ten sposób zdobyliśmy serca polskich klientów, mimo braku polskiej wersji językowej sklepu - mówi Ulf Timmermann.

reichelt elektronik wiosną tego roku rozbudował centrum logistyczne, aby było w stanie pomieścić do 150 000 produktów i obsłużyć 10 000 zamówień dziennie. - Dzięki szybkiej i wydajnej logistyce oraz wysokiej jakości produktom w atrakcyjnych cenach, firma reichelt elektronik jest gotowa na zdobywanie kolejnych międzynarodowych rynków – informuje reichelt elektronik.

reichelt elektronik działa na rynku od ponad 45 lat. Firma zajmuje się dystrybucją artykułów elektronicznych online.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2