reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Erbsloeh Biznes | 11 października 2017

C.H.Erbslöh dystrybutorem MYCRONIC

C.H.Erbslöh poinformował, że we wrześniu tego roku ponownie nawiązał współpracę z firmą MYCRONIC (wcześniej znaną jako MYDATA).
MYCRONIC to szwedzki producent maszyn P&P, drukarek JET, wieży SMD (przechowywanie rolek), stołów do montażu THT oraz, od niedawna, maszyn do dozowania i lakierowania. MYCRONIC działa w ponad 50 krajach i zatrudnia około 900 osób.

- Cieszymy się bardzo na możliwość ponownej współpracy z firmą MYCRONIC. Kiedy rozstawaliśmy się prawie 10 lat temu (wtedy jeszcze z firmą MYDATA), nie był to jeszcze czas na tego typu maszyny w Polsce. Teraz, kiedy zarówno MYCRONIC, jak i C.H. Erbslöh rozszerzyły swoje portfolio, maszyny P&P, drukarki JET oraz wieże do przechowywania komponentów SMD, idealnie uzupełniają ofertę naszej firmy – mówi Jerzy Ziółkowski, kierownik działu elektronicznego w C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. – MYCRONIC dostarcza rozwiązania przeznaczone dla szerokiego grona producentów elektroniki, spełniając oczekiwania zarówno małych rodzinnych firm, jak i dużych koncernów – dodaje Ziółkowski.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1