reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 12 września 2017

Nowy dostawca w ofercie Maritex

Maritex poinformował o rozszerzeniu oferty czujników do detekcji gazów toksycznych o produkty z firmy SPEC Sensors, LLC.
SPEC Sensors to amerykański producent z siedzibą w Kaliforii oferujący czujniki charakteryzujące się wysoką dokładnością przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i niskiego poboru prądu.

Elektrochemiczne czujniki w połączeniu ze smartfonami lub innymi bezprzewodowymi urządzeniami współpracującymi w ramach sieci Internet of Things (ang. internet rzeczy) mogą dostarczać wielu informacji na temat otaczającego nas środowiska, jakości powietrza, naszego bezpieczeństwa, a także, badając skład wydychanego powietrza, pomagać w określaniu stanu naszego zdrowia.
Oferta SPEC Sensors zawiera:
  • czujniki z niewzmocnionym wyjściem prądowym (nA) – seria 3SP,
  • moduły z wyjściem analogowym (0-3V) – seria ULPSM,
  • moduły z wyjściem cyfrowym (UART) – seria DGS,
  • zestawy rozwojowe z czujnikiem analogowym, adapterem do połączenia z PC, dodatkowymi czujnikami oraz dokumentacją techniczną.
Wykrywane gazy:


© Maritex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1