reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Bibus Menos Biznes | 14 sierpnia 2017

Przemysłowe drukarki 3D VSHAPER w ofercie BIBUS MENOS

- W tym roku poszerzyliśmy już portfolio o systemy marki MakerBot oraz Rapid Shape. Wprowadzenie do oferty marki VSHAPER pozwoli nam oferować systemy dostosowane do wymagań profesjonalistów – mówi Piotr Mikulski, kierownik Działu Drukarek 3D w BIBUS MENOS Sp. z o.o.
Firmy Bibus Menos prowadzi działalność m.in. w dziedzinie pneumatyki, mechatroniki, automatyki przemysłowej, hydrauliki siłowej i druku 3D, oferując w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Do tego grona dołączył właśnie producent przemysłowych drukarek 3D VSHAPER, wzbogacając ofertę Działu Drukarek 3D.

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o. Po kilku latach firma dołączyła do Holdingu BIBUS, który działa w ponad 20 krajach Europy i Azji.

Dział Drukarek 3D powstał w 2006 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi 3D oraz coraz większe zainteresowanie systemami szybkiego prototypowania. Dział swoją przygodę z technologiami przyrostowymi rozpoczął od współpracy z firmą Z-Corporation, obecnie 3D Systems, rozszerzając później ofertę o technologie firm Objet Geometries, obecnie Stratasys, EOS a od roku 2016 również Lithoz.

- VSHAPER 450 wyróżnia się obszarem roboczym o wymiarach 450/450/450 mm oraz możliwością wyboru jednego z dwóch opatentowanych ekstruderów: VPREC-SINGLE lub VPREC-DOUBLE, który umożliwia wykonywanie wydruków przestrzennych z wykorzystaniem dwóch materiałów w jednym procesie. Z kolei VSHAPER PRO nagrodzona Złotym Medalem MTP 2017, jest jednym z nielicznych na świecie urządzeń drukujących materiałem PEEK i PEI w temperaturze 450°C. To nowoczesne urządzenie przemysłowe dedykowane do tworzenia wydruków przestrzennych o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej i termicznej – czytamy w komunikacie spółki.

Źródło: www.vshaper.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-2