reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 13 października 2008

Panasonic rozważa przeniesienie produkcji przekaźników z Chin do Czech

Panasonic Electric Works Europe, europejskie ramię Japanese Panasonic Electric Works, rozważa przeniesienie produkcji z Azji do Europy. Duża elastyczność, szybsza reakcja oraz lepsze dostosowanie do wymagań klienta, są na tyle istotnymi czynnikami, iż rekompensują one ewentualną różnicę w ponoszonych kosztach.
Istotną sferą aktywności PEWE jest produkcja przekaźników elektromechanicznych, kierowanych na rosnące rynki europejskie i światowe. Firma rozważa przeniesienie ich produkcji z Chin do Europy.

W swojej fabryce w Czechach, wykonującej część operacji produkcyjnych dla zakładu w Niemczech, Panasonic buduje halę produkcyjną, dostosowaną pod potrzeby przeniesienia produkcji przekaźników z Azji. Duża elastyczność, szybka reakcja oraz dostosowanie do wymagań klienta, są na tyle istotnymi czynnikami, iż rekompensują one ewentualną różnicę w ponoszonych kosztach. W budowanej lokalizacji będą również prowadzone prace o wysokim stopniu skomplikowania i zaawansowanie technicznego dla innych dywizji koncernu.

Panasonic Electric Works jest również światowym dostawcą laminatów Copper Clad Laminates (CCL) oraz innych materiałów, używanych w przemyśle PCB, w szczególności przy produkcji płytek wielowarstwowych i płytek o znacznym stopniu upakowania (HDI).
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 15 2018 17:25 V11.9.0-1