reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Semicon Biznes | 30 marca 2017

Semicon dystrybutorem firmy LPS

Semicon rozszerzył portfolio swoich materiałów chemicznych o produkty amerykańskiej marki LPS.
W ofercie są środki myjące, smary, penetratory, odtłuszczacze, inhibitory korozji, płyny do cięcia metali, zmywacze dla elektroniki, płyny do wykrywania nieszczelności, do zabezpieczenia powierzchni stalowych, do przeciągania kabli, markery.

- Produkty LPS mają certyfikaty największych firm przemysłu lotniczego: Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, Pratt & Whitney, Lockhead Martin, McDonnell Douglas, motoryzacyjnego: General Motors, Chevrolet, Honda, SAAB, znanego producenta maszyn budowlanych Catepilar i wielu innych. Szereg produktów LPS posiada również dopuszczenia do przemysłu spożywczego – podkreśla Semicon w komunikacie.

Preparaty dostępne są zarówno w formie aerozoli, jak i w opakowaniach objętościowych. Firma LPS z 50-letnią tradycją produkcyjną wchodzi w skład grupy ITW o ponad 100-letniej historii i obrocie o wysokości 15 mld USD.

Semicon Sp. z o.o. jest największym polskim producentem modułów laserowych. Jeden z flagowych modeli, laser liniowy czerwony ML-87PGL-635-15 został nagrodzony na XVII Targach Las-Expo złotym medalem. Ważna gałąź działalności firmy stanowi także oferta handlowa preparatów chemicznych do specjalistycznych zastosowań.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1