reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rob bouwman dreamstime.com Biznes | 07 marca 2017

Littelfuse zwiększa zaangażowanie w Monolith Semi

Littelfuse zainwestował dodatkowe 15 mln USD w amerykański start-up Monolith Semiconductor, który rozwija technologie oparte na węgliku krzemu.
W rezultacie kolejnej inwestycji, Littelfuse posiada obecnie udział większościowy w Monolith i będzie uwzględniał Monolith w wynikach operacyjnych. - Littelfuse towarzyszy nam jako partner biznesowy w pracach, które przybliżają nas do komercjalizacji naszej technologii. Wspólnie z Littelfuse opracowujemy połączone portfolio oraz rozwijamy innowacyjne produkty dla naszych klientów – powiedział Sujit Banerjee, CEO Monolith Semiconductor.

Węglik krzemu to materiał półprzewodnikowy, który budzi duże nadzieje w branży elektoniki, ponieważ umożliwia osiągnięcie wyższych częstotliwościach przełączania tranzystorów niż w przypadku półprzewodników opartych o krzem, co przekłada się na poprawę efektowności energetycznej i redukcję kosztów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2