reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grzegorz kula dreamstime.com Biznes | 21 lutego 2017

Cykl seminariów kompatybilność elektromagnetyczna

Evertiq.pl jest patronem medialnym cyklu seminariów organizowanych przez Wurth Elektronik, skupionych wokół tematyki kompatybilności elektromagnetycznej. Pierwsze szkolenie już 9 marca w Rzeszowie.
Tematem seminarium będą zagadnienia z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej, m.in., omówione zostanie praktyczne podejście do rozróżniania typów zakłóceń z jakimi można zetknąć się w pakietach elektronicznych oraz sposobów radzenia sobie z problemami z wykorzystaniem różnorodnych komponentów elektronicznych. Będzie można zapoznać się z nowoczesnymi materiałami stosowanymi w rdzeniach elementów pasywnych jak i z nowymi materiałami służącymi do ekranowania zakłóceń promieniowanych.

W kolejnych częściach seminarium zaprezentowana zostanie metoda doboru najbardziej optymalnej indukcyjności do przetwornicy DC/DC. Sporo uwagi poświęcone zostanie też bieżącym trendom w przetwornicach małej mocy, które to kierują się w stronę coraz większej integracji.

Ciekawą częścią będzie też blok omawiający bezprzewodowy transfer energii. Będzie możliwość zapoznania się z narzędziami dostępnymi dla projektantów oraz z trendami dotyczącymi tej technologii.

W imieniu firmy Würth Elektronik oraz Politechniki Rzeszowskiej, a także w imieniu Evertiq.pl, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Seminarium EMC/Power zorganizowane przez firmę Würth Elektronik i pracowników Zakładu Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych pod patronatem Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dr hab. inż. Grzegorza Masłowskiego, Prof. PRz oraz Polskiej Sekcji IEEE EMC–S.

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 9 marca 2017 roku w sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, w budynku A przy ulicy Wincentego Pola 2 (I piętro, sala 101). Będzie również możliwość zapoznania się z możliwościami Politechniki Rzeszowskiej w zakresie badań kompatybilności elektromagnetycznej oraz zwiedzenia laboratorium.

Seminarium jest bezpłatne, a całość będzie prowadzona w języku polskim. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod tym linkiem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 09:32 V9.5.1-2