reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 13 stycznia 2017

Rdzenie RF IP pod Bluetooth 5

Firma CSEM zaprezentowała swoje własne, gotowe, sprzętowe rozwiązanie (RF IP) pozwalające na skorzystanie z tego, co oferować ma nowy standard Bluetooth 5, w tym większy transfer i zasięg.
Firma CSEM zaprezentowała swoje krzemowe, gotowe rozwiązanie RF IP, oznaczone jako IcyTRX. Ma być pierwszym tego typu układem, w pełni spełniającym wymagania nowego standardu Bluetooth 5.

Nowy standard, niedawno zaprezentowany przez Bluetooth SIG zakłada zwiększenie oferowanych możliwości, zwłaszcza w kwestii Bluetooth LE. Ma to zwiększyć atrakcyjność w zastosowaniach IoT, jak również smart-home. Przypomnijmy, że zwiększono transfer dwukrotnie (z 1 Mbps do 2 Mbps), co pozwoli na sprawniejsze, szybsze przesyłanie, także większych danych, jak również poprawić się ma zasięg, nawet 4-krotnie.

Nowe IcyTRX ma spełniać wszystkie te warunki, co potwierdzać mają zdobyte certyfikaty. Jest to też efekt tego, że CSEM podjęło współpracę z Rohde&Schwarz, doświadczonego dostawcy rozwiązań RF.

Nowe jednostki Bluetooth 5 od CSEM mają być dostępne już niedługo, gotowe do zaimplementowania w innych układach i aplikacjach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2