reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com Biznes | 27 października 2016

TME dystrybutorem firmy GigaDevice

Transfer Multisort Elektronik nawiązał współpracę z firmą GigaDevice w zakresie dystrybucji. Założona w roku 2005 chińska firma fabless GigaDevice jest producentem pamięci nieulotnych (Non-Volatile Memory NVM) i mikrokontrolerów ARM z rdzeniem Cortex-M3.

Produkty GigaDevice dostępne w ofercie TME:
  • szybkie pamięci z interfejsem szeregowym typu NOR Flash cechujące się małym zapotrzebowaniem na energię elektryczną (low power). Zakres pojemności mieści się w przedziale 512kbit – 256Mbit przy napięciu zasilającym 1,8/2,5/3,0VDC. Układy są taktowane zegarem 80-133MHz i komunikują się poprzez interfejs SPI oraz Dual I/O i Quad I/O w zależności od typu. Pamięci NOR Flash spotyka się we wszystkich typach aplikacji i urządzeń obecnych na rynku.
  • pamięci z interfejsem szeregowym typu NAND Flash. Zakres pojemności to 1Gbit - 4Gbit przy napięciu zasilającym 1,8/3,0VDC. Układy taktowane są zegarem 120MHz i wykorzystują interfejs SPI oraz Quad I/O. Pamięci NAND Flash stosuje się w urządzeniach mobilnych (smartfonach), kartach pamięci, urządzeniach Set-Top-Box itp.
Wszystkie pamięci wykonywane są w obudowach do montażu powierzchniowego (SMD) i pracują w przemysłowym zakresie temperatur (-40 +85°C).
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2020 10:59 V18.6.7-1