reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grzegorz wolczyk dreamstime.com Biznes | 03 października 2016

Dział chipów Sharpa może pomóc rozwinąć biznes SiP Foxconn

Trwa proces integracji Sharpa w grupie Foxconn Electronics (Hon Hai Precision Industry). Zadanie nie jest proste, a zwłaszcza jeśli chodzi o biznes układów scalonych japońskiej firmy.
Rozwiązania Sharpa, a w szczególności sensory, mogą w istotny sposób wpłynąć na realizację ambitnych planów Foxconnu w zakresie rozwoju układów SiP (system-in-package) – informuje portal DigiTimes, powołując się na anonimowe źródła z branży.

Sharp dostarcza szeroki zakres czujników obrazu, urządzeń mocy, optoelektronicznych i komponentów RF oraz różnego rodzaju sensorów, np. temperatury i wilgotności. Połączenie wiedzy i doświadczenia Sharpa w sektorze chipów z możliwościami półprzewodnikowych spółek Foxconnu, takich jak: ShunSin Technology, Socle Technology i Fitipower Integrated Technology może wspomóc rozwój biznesu SiP tajwańskiego koncernu. Informatorzy DigiTimes zauważają jednak, że integracja biznesu chipów Sharpa jest niezwykle trudnym zadaniem w porównaniu z przeprowadzeniem tego procesu w innych działach japońskiego producenta.

Źródło: DigiTimes

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1