reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 13 kwietnia 2016

Transformatory LAN na 10 Gbps i 100 W

Würth Elektronik zaprezentował swoje nowe transformatory LAN, mają stanowić efektywne rozszerzenie i zabezpieczenie dla aplikacji LAN, np. przy przesyłaniu obrazu HD do ekranów.
Firma Würth Elektronik eiSos GmbH z Niemiec przedstawiła swoje transformatory LAN mogące pracować z prędkościami do 10 Gbit/s. Mają wspierać PoE do mocy 100 W, w tym prądy do 1 A na każdy z oferowanych kanałów. Stanowić mają wsparcie i zabezpieczenie dla aplikacji.

Zastosowaniem mają być urządzenia przesyłające energię i dane. Przykładem mogą być systemy przesyłania obrazu HD w czasie rzeczywistym w sektorze rozrywki domowej, albo ekrany prezentujące dane w miejscach publicznych, gdzie również liczy się wysoka jakość obrazu.

Dzięki możliwości pracy z prędkościami do 10 Gbit/s, obraz HD będzie mógł być przesyłany szybko i sprawnie. Pracować mogą w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza, co pozwala im na pracę również w aplikacjach przemysłowych.

VIDEO LINK

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2