reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 29 lutego 2016

Dwa razy więcej światła z emiterów RGBW

Nowe diody RGBW cechują się wysoką mocą, jaką są w stanie operować. Wydajność zwiększono dwukrotnie w porównaniu do poprzednich generacji. Jest to w głównej mierze zasługa zastosowanej technologii podłoża.
Firma LED Engin Inc zaprezentowała swoje nowe diody LED RGBW, z wbudowanymi czterema emiterami. Są to komponenty przeznaczone do pracy z dużym prądem i cechujące się dużą wydajnością świetlną. W porównaniu do poprzednich generacji tego producenta, nowe diody generują dwa razy więcej światła.

Emitery: niebieski, zielony i biały są w stanie pracować z prądem o natężeniu 3 A, podczas gdy czerwony potrzebować będzie prądu o natężeniu 2.5 A. Podobnie jak poprzednicy, poszczególne emitery mają wymiar 2.15 na 2.15 mm.

Jak podaje producent, światło jest jasne i może przybrać niemal dowolny kolor z bardzo szerokiej palety barw, jakie oferuje LZ4-04MDPB. Może znaleźć zastosowanie na estradzie, w lampach kierunkowych (także tych wyposażonych w funkcję zoom), jako elementy oświetlenia ścian, itd.

Zastosowana obudowa pozwala na rozproszenie do 40 W, dzięki specjalnemu ceramicznemu podłożu. To min. dzięki niemu udało się zmniejszyć rezystancję cieplną do 0.9 K/W. Jak podaje producent, to dzięki temu podłożu udało się osiągnąć tak dobre wyniki, jeśli chodzi o wydajność. W górnej części obudowy znajdziemy płaską soczewkę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1