reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© franz pfluegl dreamstime.com Biznes | 28 stycznia 2016

Ineltro dystrybutorem SiTime

Układy zegarowe oparte o technologię MEMS od SiTime wzbogaciły ofertę Ineltro Halmer Electronics
Ineltro Halmer Electronics, największy prywatny dystrybutor komponentów elektronicznych w Austrii, ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy dystrybucyjnej z SiTime na obszar Europy środkowej i Wschodniej. Rewolucyjna technologia oparta o MEMS firmy SiTime pozwala na zastąpienie 1:1 rezonatorów i generatorów kwarcowych. Układy zegarowe od SiTime przekraczają ograniczenia elementów opartych o kwarc, zapewniając lepsze parametry i wyższą niezawodność przy niższej cenie.

'Jako dystrybutor zorientowany na wymagające projekty naszych klientów uważamy, że MEMS stanie się dominującą technologią i SiTime jest właściwym partnerem do promowania tych rozwiązań w przyszłości' mówi Kurt Scheida, CTO i współwłaściciel Ineltro Halmer Electronics.

SiTime Corporation, producent układów MEMS i analogowych układów scalonych, oferuje układy zegarowe oparte o MEMS, które zastępują elementy oparte o kwarc. Z 80% udziałem w rynku i ponad 300 milionami komponentów dostarczonych na rynek, SiTime prowadzi przemysł elektroniczny w kierunku całkowitego przejścia na elementy zegarowe MEMS.

Ineltro Halmer Electronics, autoryzowany dystrybutor komponentów elektronicznych z siedzibą w Wiedniu. Przy 20% udziale w rynku Ineltro Halmer Electronics jest największym prywatnym dystrybutorem w Austrii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1