reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 04 stycznia 2016

Miniaturowe przyciski o wysokości tylko 1.4 mm

Nowe przyciski C&K Components wyróżniają się niewielką obudową i małą wysokością. Zastosowaniem mają być głównie urządzenia mobilne. Mają to być komponenty wytrzymałe i trwałe.
Firma C&K Components przedstawiła swoje nowe miniaturowe (mikro) przyciski przeznaczone do montażu powierzchniowego. Są to przyciski z elementem wykonawczym umieszczonym w górnej części.

Zaprojektowane z myślą o urządzeniach mobilnych i wysokiej trwałości. Mają wytrzymywać nawet do 500 tysięcy cykli pracy. Gwarantowana trwałość to co najmniej 200 tysięcy cykli. Przeznaczone są do pracy z napięciem do 12 V i z prądem do 50 mA.

Nowa seria przycisków oznaczona została jako PTS380. Zamknięte zostały w obudowie o wymiarach 3.5 na 2.6 mm. Ich wysokość to tylko 1.4 mm. Są to przyciski typu SPST (czyli zwykłe, typowe przyciski), w konfiguracji normalnie otwartej.

Dostępne są w różnych opcjach ze względu na siłę, jaką trzeba przyłożyć, by styki się zamknęły. Mowa tu o przedziale od 160 gf do 450 gf. Czas drgania styków to około 10 ms. Dystans jaki przemierzają to około 0.15 mm (+/- 0.1 mm). Pracować powinny w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2