reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladimir majkic dreamstime.com Biznes | 28 grudnia 2015

Littelfuse inwestuje w technologie oparte na węgliku krzemu

Jako element strategii firmy, przewidującej wzmocnienie na rynkach półprzewodników mocy oraz motoryzacyjnym, Littelfuse zainwestował w Monolith Semiconductor.
Monolith Semiconductor to start-up, rozwijający technologie oparte na węgliku krzemu. Jest to nowy materiał wykorzystywany w produkcji półprzewodników, umożliwiający pracę przy wyższych częstotliwościach przełączania oraz w wyższej temperaturze w porównaniu do standardowych rozwiązań. Pozwala to na budowę inwerterów lub innych systemów konwersji energii o lepszych parametrach oraz niższych kosztach.

‘Strategiczne partnerstwo z Littelfuse przyśpieszy nasz rozwój i przyśpieszy wprowadzenie technologii węglika krzemu na rynek’ mówi Sujit Banerjee, CEO Monolith Semiconductor. ‘Littelfuse to dla nas idealny partner. Cieszymy się, że będziemy mieli nieporównywalnie lepszy dostęp do klientów, kanałów dystrybucji oraz że będziemy mogli korzystać z kanałów sprzedaży, marketingu i doświadczenia naszego partnera’.

Obecna wartość inwestycji ze strony Littelfuse jest stosunkowo niewielka, jednak firma zobowiązała się do poczynienia dalszych nakładów, pod warunkiem osiągnięcia przez Monolith określonych etapów rozwoju.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2