reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© oliver sved dreamstime.com Biznes | 20 listopada 2015

TME dystrybutorem firmy Noritake Itron

Firma TME została oficjalnym dystrybutorem Noritake Itron producenta wyświetlaczy, który specjalizuje się w technologii VFD (Vacuum Fluorescent Display).
Wyświetlacze wykonane w technologii VFD wynalezione zostały w 1967 roku i do dziś doceniane są przez konstruktorów i hobbistów na całym świecie – pisze TME w komunikacie. Wyświetlacze VFD posiadają bardzo dobrą czytelność dzięki szerokiemu kątowi świecenia i niebiesko-zielonej barwie emitowanego światła (dodatkowe podświetlenie jest zbędne). Ważną zaletą jest również krótki czas reakcji na zamianę wyświetlanej informacji, szczególnie przy temperaturach poniżej 0°C, w przeciwieństwie do konwencjonalnych wyświetlaczy LCD.

Wyświetlacze VFD są kompatybilne pin-to-pin ze standardami wyświetlaczami LCD dzięki czemu można stosować je zamiennie. Dostępne są także filtry zmieniające kolor wyświetlacza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1